BIMLAB is een concert serie met geïmproviseerde muziek met onverwachte muzikale ontmoetingen. Dit gebeurt eens in de maand op een maandag avond in het café van het BIMHUIS. Voor iedere editie worden twee curatoren uitgekozen, waarvan minstens een lid van de Beroepsvereniging voor Improviserende Musici (BIM). (De Beroepsvereniging voor Improviserende Musici (BIM) was de oprichter en is de naamgever van het BIMHUIS). Zij nodigen musici uit om samen met hen de avond vorm te geven.

Mees Siderius

Drums, slagwerk, compositie

Herbert de Jonge

piano

Gerard Kleijn

trompet

Eric van der Westen

bas

Coen Molenaar

piano

Joost Buis

trombone, lapsteel gitaar

Gijs van Dijk

gitaar

Gijs Levelt

trompet

Rob van Schaik

klarinet, basklarinet, elektronica

Tobias Nijboer

Contrabas

Elsa van der Linden

saxofoon, performative objecten

Florian Hierdeis

gitaar

Bob Driessen

rieten

Ad Peijnenburg

saxofoon

Fred van Duynhoven

drums

Miguel Ángel Santaella

zang, componist, arrangeur, dirigent, sound designer

Ian Cleaver

Trompet

Wytze Minne

Saxofoon

Giuseppe Doronzo

baritonsaxofoon

Mo van der Does

altsaxofoon, klarinet

Guus Janssen

piano

Kaan Taprak

Percussion and electronics

Wim Janssen

drums

Henk Meutgeert

piano

Rogier Telderman

piano

Máté Lachegyi

piano

Bernard Hunnekink

trombone

Gideon Tazelaar

saxofoon

Joshua Samson

percussie

David Golek

gitaar

Tilmar Junius

piano

Toon Roos

Saxofoon

Thomas Pol

contrabas en basgitaar

Remco Menting

Drums en percussie

Roberto Haliffi

drums

Folker Tettero

gitaar

Rolf Delfos

Sax, arrangeur en componist

Carlo Ulrichi Hoop

Percussie

Paul Pallesen

gitaar

Mary Oliver

viool, altviool

Guillermo Celano

gitaar

Hans Mekel

saxofoon, klarinet

Mete Erker

saxofoon

Natalio Sued

saxofoon

Maria Mendes

Zang, componist. Grammy en Latin Grammy genomineerde Portugese jazzvocalist.

Martin van Duynhoven

drums

Michiel Dhont

contrabas

Maarten van Norden

saxofoon

Gerco Aerts

contrabas, basgitaar

Simone Honijk

Zang

Suzana Laşcu

zang, synthesizers

Henk Zomer

drums

Ben van Gelder

Saxofoon, dwarsfluit, klarinet.

Ernezt Kuijpers

gitaar

Karel Gorkom

saxofoon

Felicity Provan

Cornet en Stem

Wilbert de Joode

contrabas

Martin Fondse

compositie, piano, dirigent

Dirk Beets

Trompet

Loek Dikker

piano

Akki Haak

trombone

Stefan Kruger

Drums

Mark Alban Lotz

fluit, bansuri

Jan Huydts

piano

Susanne Alt

saxofoon

Thomas Johannsen

zang/compositie

Kim Jose Bode

recorder

Jamie Peet

drums

FLOOR POLDER

Dwarsfluit, Zang, Sopraan-sax

George Dumitriu

altviool, viool, gitaar

Yonga Sun

drums

Jan Verwey

mondharmonica

Jacques Palinckx

gitaar

Henriette Andersen

stem

Allaert Troost

gitaar

Jodi Gilbert

stem

Marcos Baggiani

drums, percussie

Paul van Kemenade

altsaxofoon

Jeroen van Vliet

piano

Myrtó Nizami

Piano en synths

Yaşam Hancılar

zang

Koen Boeijinga

saxofoon, blaasinstrumenten

Pierre Courbois

drums

Matthias Konrad

trombone

Fuensanta Méndez

stem & contrabas

Victor de Boo

drums

Paul Berner

contrabas

Anton Goudsmit

gitaar

Susanne Abbuehl

stem , compositie

Dodó Kis

blokfluit, ewi

Ad Colen

saxofoon

Jeroen Pek

fluiten

Ig Henneman

altviool

Johannes Fend

Contrabas, Basgitaar

Wiek Hijmans

gitaar

Sandip Bhattacharya

Tabla, stem

Viktor Haraszti

saxofoon, klarinet, EWI (electronic wind instrument), piano, dwarsfluit

Bart van Lier

trombone

Willem Romers

drums

Teije ter Maat

Saxofoons

Hans Houtman

drums

Henk Kraaijeveld

Zang

Eric Boeren

cornet

Joris Teepe

contrabas & basgitaar

Philipp Moser

drums

Lucas Kloosterboer

Trombone, drums, performancedichter

Erik Huele

piano

Isla Van Hout

Stem, piano

Jan Menu

saxofoon

Bob Roos

Drums

Oguz Buyukberber

klarinetten

Leo Bouwmeester

piano

Martin Tervoort

saxofoon, klarinet

Ineke van Doorn

zang

Iman Spaargaren

saxophoon

Han Buhrs

zang

Joost Lijbaart

drums, percussie, gestemde percussie

Alexander 'The Hurricane' Beets

tenor saxofoon

Tineke Postma

Saxofoon

Xander Benham

Piano and Keyboard

Maarten van der Grinten

gitaar

Carmen Gomes

zang

Harmen Fraanje

piano

Anne Chris

zang

Arend Niks

drums

Peter van Bergen

saxofoon, klarinet

Corrie van Binsbergen

gitaar

Emiliano Roca

Guitar

Nora Mulder

piano, cymbalom

Kika Sprangers

saxofoon

Nippy Noya

Cubaanse percussie, Braziliaanse percussie, Afrikaanse oercussie: congas, timbales, bongo, maracas, shekere, etc.

Maarten Meddens

piano

Jan Cees Tans

saxofoon

Estrella Acosta

stem

Cigdem Okuyucu

Zang, ud

Hermine Deurloo

chromatische mondharmonica, saxofoon

Ruud Ouwehand

contrabas, piano, gitaar

Tony Roe

piano, keyboards, (modulaire) synthesizers

Gijs Idema

gitaar

Bart Fermie

percussie

Tobias Klein

basklarinet, altsax

Stefan Busch

piano

Harald Walkate

Piano

Wolfgang Maiwald

piano

Arjen Gorter

cntrabas

Clarence Becton

drums

Fleurine

Stem gitaar taal tekstdichter componist

Arthur Heuwekemeijer

saxofoon, klarinet

Ab Baars

tenorsaxofoon, klarinet

Durk Hijma

gitaar

John Engels

drums

Arnold Dooyeweerd

contrabas

Gulli Gudmundsson

contrabas, basgitaar

Jonathan Nagel

contrabas, basgitaar, electronica

Robert Jan Vermeulen

piano

Albert van Veenendaal

piano

Mark Haanstra

basgitaar en contrabas

Marc van Vugt

gitaar

Deborah J. Carter

Jazzzangeres

Thomas Winther Andersen

Contrabas

Ernst Glerum

contrabas

Niels Brouwer

gitaar

Coen Kaldeway

sax, klarinet, fluit

Ed Verhoeff

gitarist

Alan Laurillard

saxofoon

Sylvi Lane

Zang

Sven Rozier

Slagwerk Directeur stichting jazz071

Felix Schlarmann

drums

Mike del Ferro

piano

Gert-Jan Prins

elektronica

Ben van den Dungen

tenrosax en sopraansax

Nicolo' Ricci

Saxofoon

Jaap Blonk

stem, elektronica

Jimmy Sernesky

trompet

Monica Akihary

stem

Kristina Fuchs

zang

Dirk Balthaus

piano

Guus Tangelder

rieten

Henk Sprenger

gitaar

Sun-Mi Hong

drums

Berend van den Berg

piano

Raoul van der Weide

bas

Frans Van Der Hoeven

bass

Tijn Jans

drums

Rosalie Genay

stem

Reinier Baas

gitaar

Raphael Vanoli

gitaar

Achim Heine

Drums, Percussie

Burton Green

piano

daniel gueli

Contrabas en basgitaar, leider van Amsterdam jazz ambassadors

Jan Willem van der Ham

fagot, bariton saxofoon

Maurice Horsthuis

altviool, compositie

Alex Coke

saxofoon, fluit

Michael Moore

altsax, klarinet

Jelske Hoogervorst

saxofoon

Jasper Blom

sopraansax tenorsax klarinet, basklarinet

Frank 'Jazzpainter' Paavo

Tenorsaxofoon, sopraansaxofoon

Vivienne Aerts

voice, synthesizers

Philipp Rüttgers

piano