BIMLAB is een concert serie met geïmproviseerde muziek met onverwachte muzikale ontmoetingen. Dit gebeurt eens in de maand op een maandag avond in het café van het BIMHUIS. Voor iedere editie worden twee curatoren uitgekozen, waarvan minstens een lid van de Beroepsvereniging voor Improviserende Musici (BIM). (De Beroepsvereniging voor Improviserende Musici (BIM) was de oprichter en is de naamgever van het BIMHUIS). Zij nodigen musici uit om samen met hen de avond vorm te geven.

Clarence Becton

drums

Reinier Baas

gitaar

Arend Niks

drums

Frans Van Der Hoeven

bass

Onno Witte

drums

Sven Rozier

Slagwerk Directeur stichting jazz071

Larry Fishkind

tuba

Wiek Hijmans

gitaar

Jan Verwey

mondharmonica

Carmen Gomes

zang

Toon Roos

Saxofoon

Jelske Hoogervorst

saxofoon

Michael Moore

altsax, klarinet

Oguz Buyukberber

klarinetten

Rob van Schaik

klarinet, basklarinet, elektronica

Jeroen Pek

fluiten

Marc van Vugt

gitaar

Marcos Baggiani

drums, percussie

Jamie Peet

drums

Ad Colen

saxofoon

Jorrit Dijkstra

altsax, klarinet, lyricon

Iman Spaargaren

saxophoon

Akki Haak

trombone

Tobias Nijboer

Contrabas

Jacco Schoonderwoerd

contrabas

Hans Mekel

saxofoon, klarinet

Mark Alban Lotz

fluit, bansuri

Tilmar Junius

piano

Guillermo Celano

gitaar

Gulli Gudmundsson

contrabas, basgitaar

Albert van Veenendaal

piano

Ad Peijnenburg

saxofoon

Jodi Gilbert

stem

Tijn Jans

drums

Burton Green

piano

Philipp Moser

drums

Niels Brouwer

gitaar

Wim Janssen

drums

Gijs Levelt

trompet

Matthias Konrad

trombone

Victor de Boo

drums

Wolfgang Maiwald

piano

Paul van Kemenade

altsaxofoon

David Golek

gitaar

Gerco Aerts

contrabas, basgitaar

Alan Laurillard

saxofoon

Thomas Johannsen

zang/compositie

Han Buhrs

zang

Raoul van der Weide

bas

Arnold Dooyeweerd

contrabas

Jeroen van Vliet

piano

Jimmy Sernesky

trompet

Henriette Andersen

stem

Henk Zomer

drums

Joshua Samson

percussie

Ben van Gelder

Saxofoon, dwarsfluit, klarinet.

Henk Sprenger

gitaar

Karel Gorkom

saxofoon

Coen Molenaar

piano

Kristina Fuchs

zang

Mark Haanstra

basgitaar en contrabas

Anton Goudsmit

gitaar

Erik Huele

piano

Giuseppe Doronzo

baritonsaxofoon

Joost Buis

trombone, lapsteel gitaar

Martin Fondse

compositie, piano, dirigent

Rogier Telderman

piano

Paul Pallesen

gitaar

Henk Meutgeert

piano

Wilbert de Joode

contrabas

Florian Hierdeis

gitaar

Arthur Heuwekemeijer

saxofoon, klarinet

Suzana Laşcu

zang, synthesizers

Corrie van Binsbergen

gitaar

Martin van Duynhoven

drums

Jan Willem van der Ham

fagot, bariton saxofoon

Gerard Kleijn

trompet

Maarten van der Grinten

gitaar

Alex Coke

saxofoon, fluit

Martin Tervoort

saxofoon, klarinet

Eric Boeren

cornet

Bob Driessen

rieten

Loek Dikker

piano

Nicolo' Ricci

Saxofoon

Teije ter Maat

Saxofoons

Ernezt Kuijpers

gitaar

Raphael Vanoli

gitaar

Achim Heine

Drums, Percussie

Bart Fermie

percussie

Stefan Kruger

Drums

Peter van Bergen

saxofoon, klarinet

Bart van Lier

trombone

Richard Lems

drums

Allaert Troost

gitaar

Mete Erker

saxofoon

Carl Beukman

contrabas

Felix Schlarmann

drums

Fleurine

Stem gitaar taal tekstdichter componist

Ruud Ouwehand

contrabas, piano, gitaar

Hermine Deurloo

chromatische mondharmonica, saxofoon

Herbert de Jonge

piano

Jan Huydts

piano

Nippy Noya

Cubaanse percussie, Braziliaanse percussie, Afrikaanse oercussie: congas, timbales, bongo, maracas, shekere, etc.

Harmen Fraanje

piano

Tineke Postma

Saxofoon

Dodó Kis

blokfluit, ewi

Tuur Moens

drums, percussie

Leo Bouwmeester

piano

Paul Berner

contrabas

Philipp Rüttgers

piano

Monica Akihary

stem

Nora Mulder

piano, cymbalom

Mary Oliver

viool, altviool

Berend van den Berg

piano

Dirk Beets

Trompet

Eric van der Westen

bas

Ab Baars

tenorsaxofoon, klarinet

Jan Cees Tans

saxofoon

Michiel Dhont

contrabas

Thomas Winther Andersen

Contrabas

Tony Roe

piano, keyboards, (modulaire) synthesizers

Gert-Jan Prins

elektronica

FLOOR POLDER

Dwarsfluit, Zang, Sopraan-sax

Roberto Haliffi

drums

Jacques Palinckx

gitaar

Bernard Hunnekink

trombone

Pierre Courbois

drums

Sandip Bhattacharya

Tabla, stem

Miguel Ángel Santaella

zang, componist, arrangeur, dirigent, sound designer

Fred van Duynhoven

drums

Ig Henneman

altviool

Jaap Blonk

stem, elektronica

John Engels

drums

Maurice Horsthuis

altviool, compositie

Arjen Gorter

cntrabas

Dirk Balthaus

piano

Eddie Engels

trompet

Kim Jose Bode

recorder

Robert Jan Vermeulen

piano

Gijs van Dijk

gitaar

Joan Terol Amigó

drums

Simone Honijk

Zang

Guus Janssen

piano

Ineke van Doorn

zang

Tobias Klein

basklarinet, altsax

Guus Tangelder

rieten

Yaşam Hancılar

zang

Mike del Ferro

piano

Joris Teepe

contrabas & basgitaar

Natalio Sued

saxofoon

Máté Lachegyi

piano

Ernst Glerum

contrabas

Wolter Wierbos

trombone

Jan Menu

saxofoon

Yonga Sun

drums

Hans Houtman

drums

Maarten van Norden

saxofoon

daniel gueli

Contrabas en basgitaar, leider van Amsterdam jazz ambassadors

Jonathan Nagel

contrabas, basgitaar, electronica