BIMLAB is een concert serie met geïmproviseerde muziek met onverwachte muzikale ontmoetingen. Dit gebeurt eens in de maand op een maandag avond in het café van het BIMHUIS. Voor iedere editie worden twee curatoren uitgekozen, waarvan minstens een lid van de Beroepsvereniging voor Improviserende Musici (BIM). (De Beroepsvereniging voor Improviserende Musici (BIM) was de oprichter en is de naamgever van het BIMHUIS). Zij nodigen musici uit om samen met hen de avond vorm te geven.

Corrie van Binsbergen

gitaar

Iman Spaargaren

saxophoon

Teije ter Maat

Saxofoons

Mike del Ferro

piano

Rob van Schaik

klarinet, basklarinet, elektronica

Jan Willem van der Ham

fagot, bariton saxofoon

Ad Colen

saxofoon

Mark Alban Lotz

fluit, bansuri

Jacques Palinckx

gitaar

David Golek

gitaar

Bob Driessen

rieten

Berend van den Berg

piano

Roberto Haliffi

drums

Mees Siderius

Drums, slagwerk, compositie

Felicity Provan

Cornet en Stem

Tobias Nijboer

Contrabas

Simone Honijk

Zang

Ed Verhoeff

gitarist

Wim Janssen

drums

Mark Haanstra

basgitaar en contrabas

daniel gueli

Contrabas en basgitaar, leider van Amsterdam jazz ambassadors

Gijs Levelt

trompet

Henk Meutgeert

piano

Florian Hierdeis

gitaar

Paul Pallesen

gitaar

Harald Walkate

Piano

Wiek Hijmans

gitaar

Michael Moore

altsax, klarinet

Jan Menu

saxofoon

Jamie Peet

drums

Maurice Horsthuis

altviool, compositie

Jimmy Sernesky

trompet

Akki Haak

trombone

Ig Henneman

altviool

Suzana Laşcu

zang, synthesizers

Marcos Baggiani

drums, percussie

Michiel Dhont

contrabas

Toon Roos

Saxofoon

Marc van Vugt

gitaar

Guillermo Celano

gitaar

Arthur Heuwekemeijer

saxofoon, klarinet

Thomas Pol

contrabas en basgitaar

Henk Sprenger

gitaar

Monica Akihary

stem

Herbert de Jonge

piano

Jelske Hoogervorst

saxofoon

Natalio Sued

saxofoon

Philipp Rüttgers

piano

Máté Lachegyi

piano

Joost Lijbaart

drums, percussie, gestemde percussie

Ruud Ouwehand

contrabas, piano, gitaar

Xander Benham

Piano and Keyboard

Bob Roos

Drums

Mete Erker

saxofoon

Dodó Kis

blokfluit, ewi

Henk Zomer

drums

Erik Huele

piano

Niels Brouwer

gitaar

Clarence Becton

drums

Martin Fondse

compositie, piano, dirigent

Karel Gorkom

saxofoon

Sylvi Lane

Zang

Oguz Buyukberber

klarinetten

Maarten Meddens

piano

Giuseppe Doronzo

baritonsaxofoon

Sandip Bhattacharya

Tabla, stem

Tony Roe

piano, keyboards, (modulaire) synthesizers

Hans Houtman

drums

Anne Chris

zang

Philipp Moser

drums

Maria Mendes

Zang, componist. Grammy en Latin Grammy genomineerde Portugese jazzvocalist.

Nora Mulder

piano, cymbalom

Burton Green

piano

Wolfgang Maiwald

piano

Coen Molenaar

piano

Fred van Duynhoven

drums

Jasper Blom

sopraansax tenorsax klarinet, basklarinet

Wytze Minne

Saxofoon

Jan Huydts

piano

Dirk Balthaus

piano

Maarten van der Grinten

gitaar

Alex Coke

saxofoon, fluit

Stefan Busch

piano

Wilbert de Joode

contrabas

Emiliano Roca

Guitar

Arjen Gorter

cntrabas

Leo Bouwmeester

piano

Bernard Hunnekink

trombone

Paul van Kemenade

altsaxofoon

Carlo Ulrichi Hoop

Percussie

Guus Janssen

piano

Felix Schlarmann

drums

Guus Tangelder

rieten

Bart van Lier

trombone

Durk Hijma

gitaar

Fleurine

Stem gitaar taal tekstdichter componist

Gerco Aerts

contrabas, basgitaar

Miguel Ángel Santaella

zang, componist, arrangeur, dirigent, sound designer

Hans Mekel

saxofoon, klarinet

Folker Tettero

gitaar

Ben van den Dungen

tenrosax en sopraansax

Willem Romers

drums

Vivienne Aerts

voice, synthesizers

Ineke van Doorn

zang

Bart Fermie

percussie

Harmen Fraanje

piano

Pierre Courbois

drums

Raoul van der Weide

bas

Frank 'Jazzpainter' Paavo

Tenorsaxofoon, sopraansaxofoon

Ernezt Kuijpers

gitaar

Rogier Telderman

piano

Kristina Fuchs

zang

Tilmar Junius

piano

Kika Sprangers

saxofoon

Ad Peijnenburg

saxofoon

Gijs van Dijk

gitaar

Yonga Sun

drums

Maarten van Norden

saxofoon

George Dumitriu

altviool, viool, gitaar

Peter van Bergen

saxofoon, klarinet

Jan Cees Tans

saxofoon

Allaert Troost

gitaar

Stefan Kruger

Drums

Reinier Baas

gitaar

Joost Buis

trombone, lapsteel gitaar

Jeroen Pek

fluiten

Nippy Noya

Cubaanse percussie, Braziliaanse percussie, Afrikaanse oercussie: congas, timbales, bongo, maracas, shekere, etc.

Jonathan Nagel

contrabas, basgitaar, electronica

Alan Laurillard

saxofoon

Eric Boeren

cornet

Loek Dikker

piano

Elsa van der Linden

saxofoon, performative objecten

Albert van Veenendaal

piano

Gerard Kleijn

trompet

Paul Berner

contrabas

Estrella Acosta

stem

Gert-Jan Prins

elektronica

Henriette Andersen

stem

Arend Niks

drums

Susanne Abbuehl

stem , compositie

Joris Teepe

contrabas & basgitaar

Tijn Jans

drums

Sven Rozier

Slagwerk Directeur stichting jazz071

Martin Tervoort

saxofoon, klarinet

Koen Boeijinga

saxofoon, blaasinstrumenten

Hermine Deurloo

chromatische mondharmonica, saxofoon

Nicolo' Ricci

Saxofoon

Tobias Klein

basklarinet, altsax

Kim Jose Bode

recorder

Carmen Gomes

zang

Eric van der Westen

bas

Gulli Gudmundsson

contrabas, basgitaar

Matthias Konrad

trombone

Martin van Duynhoven

drums

Achim Heine

Drums, Percussie

Susanne Alt

saxofoon

Joshua Samson

percussie

Dirk Beets

Trompet

Henk Kraaijeveld

Zang

Ab Baars

tenorsaxofoon, klarinet

Coen Kaldeway

sax, klarinet, fluit

FLOOR POLDER

Dwarsfluit, Zang, Sopraan-sax

Han Buhrs

zang

Jaap Blonk

stem, elektronica

Ben van Gelder

Saxofoon, dwarsfluit, klarinet.

Thomas Johannsen

zang/compositie

Jeroen van Vliet

piano

Frans Van Der Hoeven

bass

Yaşam Hancılar

zang

Victor de Boo

drums

Thomas Winther Andersen

Contrabas

Anton Goudsmit

gitaar

Jodi Gilbert

stem

Jan Verwey

mondharmonica

Arnold Dooyeweerd

contrabas

John Engels

drums

Gideon Tazelaar

saxofoon

Ian Cleaver

Trompet

Robert Jan Vermeulen

piano

Ernst Glerum

contrabas

Tineke Postma

Saxofoon

Raphael Vanoli

gitaar

Mary Oliver

viool, altviool