Beroepsvereniging van improviserende musici (BIM)

Postbus 10201
1001 EE Amsterdam

bestuur@bimpro.nl
phone 06 18223678

Bestuur

Thomas Winther Andersen
Fleurine Verloop
Mark Alban Lotz
Sven Rozier

Notulist/Adviseur

Kees Stevens

Bart van Lier

trombone

Wolter Wierbos

trombone

Gijs Levelt

trompet

Bart Fermie

percussie

Onno Witte

drums

Jaap Blonk

stem, elektronica

Ben van Gelder

Saxofoon, dwarsfluit, klarinet.

Kim Jose Bode

recorder

Paul van Kemenade

altsaxofoon

Alex Coke

saxofoon, fluit

Henk Zomer

drums

Carmen Gomes

zang

Tobias Nijboer

Contrabas

Ernst Glerum

contrabas

Arjen Gorter

cntrabas

Michiel Dhont

contrabas

Joris Teepe

contrabas & basgitaar

Ig Henneman

altviool

Yonga Sun

drums

Gulli Gudmundsson

contrabas, basgitaar

Achim Heine

Drums, Percussie

Mete Erker

saxofoon

Jonathan Nagel

contrabas, basgitaar, electronica

Marcos Baggiani

drums, percussie

Gerco Aerts

contrabas, basgitaar

Máté Lachegyi

piano

Mark Alban Lotz

fluit, bansuri

Tuur Moens

drums, percussie

Iman Spaargaren

saxophoon

Ab Baars

tenorsaxofoon, klarinet

Nora Mulder

piano, cymbalom

Tobias Klein

basklarinet, altsax

Teije ter Maat

Saxofoons

Suzana Laşcu

zang, synthesizers

Natalio Sued

saxofoon

Martin Tervoort

saxofoon, klarinet

Sven Rozier

Slagwerk Directeur stichting jazz071

Tineke Postma

Saxofoon

Jan Cees Tans

saxofoon

Mary Oliver

viool, altviool

Fleurine

Stem gitaar taal tekstdichter componist

Eddie Engels

trompet

Maurice Horsthuis

altviool, compositie

Akki Haak

trombone

Jorrit Dijkstra

altsax, klarinet, lyricon

Nicolo' Ricci

Saxofoon

Carl Beukman

contrabas

Oguz Buyukberber

klarinetten

Hans Mekel

saxofoon, klarinet

Henk Sprenger

gitaar

Jamie Peet

drums

daniel gueli

Contrabas en basgitaar, leider van Amsterdam jazz ambassadors

FLOOR POLDER

Dwarsfluit, Zang, Sopraan-sax

Arthur Heuwekemeijer

saxofoon, klarinet

Hermine Deurloo

chromatische mondharmonica, saxofoon

Paul Berner

contrabas

Dirk Beets

Trompet

Mark Haanstra

basgitaar en contrabas

Ruud Ouwehand

contrabas, piano, gitaar

Coen Molenaar

piano

Tony Roe

piano, keyboards, (modulaire) synthesizers

Ad Colen

saxofoon

Martin Fondse

compositie, piano, dirigent

Tijn Jans

drums

Jan Menu

saxofoon

Thomas Johannsen

zang/compositie

Peter van Bergen

saxofoon, klarinet

Jan Willem van der Ham

fagot, bariton saxofoon

Nippy Noya

Cubaanse percussie, Braziliaanse percussie, Afrikaanse oercussie: congas, timbales, bongo, maracas, shekere, etc.

Giuseppe Doronzo

baritonsaxofoon

Rob van Schaik

klarinet, basklarinet, elektronica

Dodó Kis

blokfluit, ewi

Jeroen Pek

fluiten

Jan Verwey

mondharmonica

Karel Gorkom

saxofoon

Joost Buis

trombone, lapsteel gitaar

Michael Moore

altsax, klarinet

Miguel Ángel Santaella

zang, componist, arrangeur, dirigent, sound designer

Ad Peijnenburg

saxofoon

Joshua Samson

percussie

Gert-Jan Prins

elektronica

Toon Roos

Saxofoon

Loek Dikker

piano