Beroepsvereniging van improviserende musici (BIM)

Postbus 10201
1001 EE Amsterdam

bestuur@bimpro.nl
phone 06 18223678

Bestuur

Thomas Winther Andersen
Fleurine Verloop
Mark Alban Lotz
Sven Rozier

Notulist/Adviseur

Kees Stevens

Dirk Beets

Trompet

Jaap Blonk

stem, elektronica

daniel gueli

Contrabas en basgitaar, leider van Amsterdam jazz ambassadors

Tobias Nijboer

Contrabas

Toon Roos

Saxofoon

Emiliano Roca

Guitar

Akki Haak

trombone

Jan Cees Tans

saxofoon

Tineke Postma

Saxofoon

Ad Peijnenburg

saxofoon

Suzana Laşcu

zang, synthesizers

Stefan Busch

piano

Coen Molenaar

piano

Paul van Kemenade

altsaxofoon

Gerco Aerts

contrabas, basgitaar

Ian Cleaver

Trompet

Dodó Kis

blokfluit, ewi

Folker Tettero

gitaar

Gert-Jan Prins

elektronica

Peter van Bergen

saxofoon, klarinet

Joost Buis

trombone, lapsteel gitaar

Máté Lachegyi

piano

Ig Henneman

altviool

Ed Verhoeff

gitarist

Nora Mulder

piano, cymbalom

Carmen Gomes

zang

Rob van Schaik

klarinet, basklarinet, elektronica

Gulli Gudmundsson

contrabas, basgitaar

Ad Colen

saxofoon

Arjen Gorter

cntrabas

Giuseppe Doronzo

baritonsaxofoon

Thomas Pol

contrabas en basgitaar

Koen Boeijinga

saxofoon, blaasinstrumenten

Mees Siderius

Drums, slagwerk, compositie

Elsa van der Linden

saxofoon, performative objecten

Michael Moore

altsax, klarinet

Joris Teepe

contrabas & basgitaar

Ruud Ouwehand

contrabas, piano, gitaar

Maurice Horsthuis

altviool, compositie

Mary Oliver

viool, altviool

Jonathan Nagel

contrabas, basgitaar, electronica

FLOOR POLDER

Dwarsfluit, Zang, Sopraan-sax

Henk Zomer

drums

Frank 'Jazzpainter' Paavo

Tenorsaxofoon, sopraansaxofoon

Tony Roe

piano, keyboards, (modulaire) synthesizers

Susanne Abbuehl

stem , compositie

Carlo Ulrichi Hoop

Percussie

Thomas Johannsen

zang/compositie

Ab Baars

tenorsaxofoon, klarinet

Achim Heine

Drums, Percussie

Bart Fermie

percussie

Nippy Noya

Cubaanse percussie, Braziliaanse percussie, Afrikaanse oercussie: congas, timbales, bongo, maracas, shekere, etc.

Gijs Levelt

trompet

Wytze Minne

Saxofoon

Gideon Tazelaar

saxofoon

Felicity Provan

Cornet en Stem

Martin Tervoort

saxofoon, klarinet

Karel Gorkom

saxofoon

Bart van Lier

trombone

Joshua Samson

percussie

Estrella Acosta

stem

Jasper Blom

sopraansax tenorsax klarinet, basklarinet

Natalio Sued

saxofoon

Hermine Deurloo

chromatische mondharmonica, saxofoon

Vivienne Aerts

voice, synthesizers

Martin Fondse

compositie, piano, dirigent

Jan Willem van der Ham

fagot, bariton saxofoon

Xander Benham

Piano and Keyboard

Coen Kaldeway

sax, klarinet, fluit

Paul Berner

contrabas

Miguel Ángel Santaella

zang, componist, arrangeur, dirigent, sound designer

Michiel Dhont

contrabas

Tobias Klein

basklarinet, altsax

Susanne Alt

saxofoon

Tijn Jans

drums

Ernst Glerum

contrabas

Kika Sprangers

saxofoon

Ben van Gelder

Saxofoon, dwarsfluit, klarinet.

Maarten Meddens

piano

Teije ter Maat

Saxofoons

Iman Spaargaren

saxophoon

Alex Coke

saxofoon, fluit

Jan Verwey

mondharmonica

Mark Alban Lotz

fluit, bansuri

Henk Sprenger

gitaar

Harald Walkate

Piano

Ben van den Dungen

tenrosax en sopraansax

Sven Rozier

Slagwerk Directeur stichting jazz071

Mete Erker

saxofoon

Fleurine

Stem gitaar taal tekstdichter componist

Maria Mendes

Zang, componist. Grammy en Latin Grammy genomineerde Portugese jazzvocalist.

Jan Menu

saxofoon

Sylvi Lane

Zang

Arthur Heuwekemeijer

saxofoon, klarinet

Joost Lijbaart

drums, percussie, gestemde percussie

Bob Roos

Drums

Hans Mekel

saxofoon, klarinet

Nicolo' Ricci

Saxofoon

Kim Jose Bode

recorder

George Dumitriu

altviool, viool, gitaar

Yonga Sun

drums

Jeroen Pek

fluiten

Mark Haanstra

basgitaar en contrabas

Loek Dikker

piano

Jamie Peet

drums

Durk Hijma

gitaar

Oguz Buyukberber

klarinetten

Marcos Baggiani

drums, percussie