Kortingen

BIMhuis korting en BIMhuis Card

BIM leden krijgen  korting op de entree van het Bimhuis (Amsterdam), Tivoli/Vredenburg (Utrecht) en De Pletterij (Haarlem).
Tevens kunnen zij een Bimhuis Card van het Bimhuis aanschaffen voor Euro 63,-.

Vanaf 2018 versturen we geen lidmaatschapskaarten meer. De vermelding als lid op onze website www.bimpro.nl is voldoende om de korting bij Bimhuis te krijgen of de jaarkaart aan te schaffen. Het personeel aan de kassa of telefoon zal u als lid op de bimpro.nl site opzoeken en uw verder helpen.

Martin Tervoort

saxofoon, klarinet

Guus Tangelder

rieten

Stefan Kruger

Drums

Wolfgang Maiwald

piano

Herbert de Jonge

piano

Arjen Gorter

cntrabas

Monica Akihary

stem

Marc van Vugt

gitaar

Eric Boeren

cornet

Felix Schlarmann

drums

Akki Haak

trombone

Raoul van der Weide

bas

Ad Colen

saxofoon

Gerard Kleijn

trompet

Harmen Fraanje

piano

Joost Buis

trombone, lapsteel gitaar

Yonga Sun

drums

Maurice Horsthuis

altviool, compositie

Henk Sprenger

gitaar

Bob Driessen

rieten

Allaert Troost

gitaar

Hans Houtman

drums

Jeroen van Vliet

piano

Guillermo Celano

gitaar

Ab Baars

tenorsaxofoon, klarinet

Natalio Sued

saxofoon

Anton Goudsmit

gitaar

Florian Hierdeis

gitaar

Maarten van der Grinten

gitaar

Jodi Gilbert

stem

Joan Terol Amigó

drums

Ernezt Kuijpers

gitaar

Tobias Klein

basklarinet, altsax

Teije ter Maat

Saxofoons

Onno Witte

drums

Mike del Ferro

piano

Tijn Jans

drums

Guus Janssen

piano

Jan Menu

saxofoon

Corrie van Binsbergen

gitaar

René Stapel

saxofoon

Tuur Moens

drums, percussie

Reinier Baas

gitaar

Martin van Duynhoven

drums

Jeroen Pek

fluiten

Ad Peijnenburg

saxofoon

Wolter Wierbos

trombone

Ernst Glerum

contrabas

Michael Moore

altsax, klarinet

Henk Zomer

drums

Frans Van Der Hoeven

bass

Jan Huydts

piano

Jan Verwey

mondharmonica

Achim Heine

Drums, Percussie

Erik Huele

piano

Joshua Samson

percussie

Miguel Ángel Santaella

zang, componist, arrangeur, dirigent, sound designer

Alan Laurillard

saxofoon

Eric van der Westen

bas

Ig Henneman

altviool

Boy Raaymakers

trompet

Roberto Haliffi

drums

Yaşam Hancılar

zang

Alex Coke

saxofoon, fluit

Niels Brouwer

gitaar

Wiek Hijmans

gitaar

Bernard Hunnekink

trombone

Victor de Boo

drums

Dirk Balthaus

piano

Gert-Jan Prins

elektronica

Greetje Bijma

stem

Leo Bouwmeester

piano

Giuseppe Doronzo

baritonsaxofoon

Hermine Deurloo

chromatische mondharmonica, saxofoon

Thomas Johannsen

zang/compositie

Eric Calmes

contrabas, basgitaar

Bart van Lier

trombone

Gijs Levelt

trompet

Jacques Palinckx

gitaar

Martin Fondse

compositie, piano, dirigent

Jelske Hoogervorst

saxofoon

Richard Lems

drums

Jan Willem van der Ham

fagot, bariton saxofoon

Kristina Fuchs

zang

Nora Mulder

piano, cymbalom

Pierre Courbois

drums

Jamie Peet

drums

Wilbert de Joode

contrabas

Hans Mekel

saxofoon, klarinet

Clarence Becton

drums

Bart van der Putten

saxofoon

John Engels

drums

Raphael Vanoli

gitaar

Henk Meutgeert

piano

Ruud Ouwehand

contrabas, piano, gitaar

Rogier Telderman

piano

Gerco Aerts

contrabas, basgitaar

Robert Jan Vermeulen

piano

Rob van Schaik

klarinet, basklarinet, elektronica

Joris Teepe

contrabas & basgitaar

Mark Haanstra

basgitaar en contrabas

Jorrit Dijkstra

altsax, klarinet, lyricon

Paul Pallesen

gitaar

Philipp Rüttgers

piano

Oguz Buyukberber

klarinetten

Sandip Bhattacharya

Tabla, stem

Arend Niks

drums

Philipp Moser

drums

Eddie Engels

trompet

Jimmy Sernesky

trompet

Paul Berner

contrabas

Jan Cees Tans

saxofoon

Marcos Baggiani

drums, percussie

Albert van Veenendaal

piano

Tilmar Junius

piano

Karel Gorkom

saxofoon

Jacco Schoonderwoerd

contrabas

Ineke van Doorn

zang

Tony Roe

piano, keyboards, (modulaire) synthesizers

Coen Molenaar

piano

Berend van den Berg

piano

Peter van Bergen

saxofoon, klarinet

Bart Fermie

percussie

Matthias Konrad

trombone

Tobias Nijboer

Contrabas

Mark Alban Lotz

fluit, bansuri

Maarten van Norden

saxofoon

Kim Jose Bode

recorder

Elvis Homan

drums, percussions, electronics, compositions

Dodó Kis

blokfluit, ewi

Larry Fishkind

tuba

Burton Green

piano

Wim Janssen

drums

Gijs van Dijk

gitaar

Henriette Andersen

stem

Michiel Dhont

contrabas

Arnold Dooyeweerd

contrabas

Yedo Gibson

saxofoon

Mete Erker

saxofoon

Nippy Noya

Cubaanse percussie, Braziliaanse percussie, Afrikaanse oercussie: congas, timbales, bongo, maracas, shekere, etc.

Fred van Duynhoven

drums

David Golek

gitaar

Thomas Winther Andersen

Contrabas

Iman Spaargaren

saxophoon

Arthur Heuwekemeijer

saxofoon, klarinet

Jaap Blonk

stem, elektronica

Han Buhrs

zang

Dirk Beets

Trompet

Carl Beukman

contrabas

Ben van Gelder

Saxofoon, dwarsfluit, klarinet.

Mary Oliver

viool, altviool