Subsidies

Projectsubsidies
(voorbereiding / voorbereiding+uitvoering / onderzoek / tournee / reprise)
Fonds Podiumkunsten
Prins Bernhard Fonds
Stichting Doen
VSB fonds
Norma
Sena


Buitenland
(tournee / samenwerking)
Fonds Podiumkunsten
Prins Claus Fonds
Fonds Roberto Cimetta


Individueel
(studie / opleiding / onderzoek / werkbeurs / compositie opdracht / aanschaf instrumenten)
Fonds Podiumkunsten
Prins Bernhard Fonds

Regionale fondsen

Amsterdam
Amsterdams Fonds voor de Kunst
(traject ondersteuning / basisregeling / voorbereiding+uitvoering / compositieopdracht / plusregeling amateurkunst / educatie / community art)

Rotterdam
Dienst Kunst en Cultuur

Den Haag
Gemeente Den Haag

Utrecht
Gemeente Utrecht
K.F. Hein Stichting

Deventer
Productiehuis Oost-Nederland

Peter Broekhuizen

bariton- en tenorsaxofoon, dwarsfluit

Simon Rigter

tenor saxofoon, sopraan saxofoon, alt saxofoon, fluit, alt fluit.

Ellister van der Molen

trompet, flugelhorn, cornet

Bas van Lier

Piano/ hammond orgel

Monique de Adelhart Toorop

vocalist, tekstschrijver, componist, arrangeur

Adinda Meertins

contrabas, babybass

Jurriaan de Kok

contrabas, elektrische bas

Quartus Vlak

drums, percussie, laptop, componist

Johan Plomp

contrabas/dirigent

Loet van der Lee

Trompet & Flugelhorn

Leslie Lopez

basgitaar, babybas, piccolo bas, percussie.

Sanem Kalfa

zang, electronics, cello

Joris Roelofs

Basklarinet en klarinet

Elizabeth Fadel

Piano, Accordeon, Cavaquinho, Percussie, Melodica, Klavecimbel,

Rolf Delfos

Sax, arrangeur en componist

Remco Menting

Drums en percussie

Viktor Haraszti

saxofoon, klarinet, EWI (electronic wind instrument), piano, dwarsfluit

Johannes Fend

Contrabas, Basgitaar

Mo van der Does

altsaxofoon, klarinet

Kaan Taprak

Percussion and electronics

Lucas Kloosterboer

Trombone, drums, performancedichter

Xander Benham

Piano and Keyboard

Jasper Blom

sopraansax tenorsax klarinet, basklarinet

George Dumitriu

altviool, viool, gitaar

Joost Lijbaart

drums, percussie, gestemde percussie

Thomas Pol

contrabas en basgitaar

Ben van den Dungen

tenrosax en sopraansax

Frank ‘Jazzpainter’ Paavo

Tenorsaxofoon, sopraansaxofoon

Maria Mendes

Zang, componist. Grammy en Latin Grammy genomineerde Portugese jazzvocalist.

Vivienne Aerts

voice, synthesizers

Mees Siderius

Drums, slagwerk, compositie

Coen Kaldeway

sax, klarinet, fluit

Elsa van der Linden

saxofoon, performative objecten

Koen Boeijinga

saxofoon, blaasinstrumenten

FLOOR POLDER

Dwarsfluit, Zang, Sopraan-sax

Gulli Gudmundsson

contrabas, basgitaar

Suzana Laşcu

zang, synthesizers

Jonathan Nagel

contrabas, basgitaar, electronica

Fleurine

Stem gitaar taal tekstdichter componist

Sven Rozier

Slagwerk Directeur stichting jazz071

daniel gueli

Contrabas en basgitaar, leider van Amsterdam jazz ambassadors

Ruud Ouwehand

contrabas, piano, gitaar

Nippy Noya

Cubaanse percussie, Braziliaanse percussie, Afrikaanse oercussie: congas, timbales, bongo, maracas, shekere, etc.

Tony Roe

piano, keyboards, (modulaire) synthesizers

Mark Haanstra

basgitaar en contrabas

Ben van Gelder

Saxofoon, dwarsfluit, klarinet.

Achim Heine

Drums, Percussie

Joris Teepe

contrabas & basgitaar

Rob van Schaik

klarinet, basklarinet, elektronica

Miguel Ángel Santaella

zang, componist, arrangeur, dirigent, sound designer

Hans Mekel

saxofoon, klarinet

Tobias Klein

basklarinet, altsax

Jan Willem van der Ham

fagot, bariton saxofoon

Maurice Horsthuis

altviool, compositie

Martin Fondse

compositie, piano, dirigent

Gerco Aerts

contrabas, basgitaar

Hermine Deurloo

chromatische mondharmonica, saxofoon

Ab Baars

tenorsaxofoon, klarinet

Jaap Blonk

stem, elektronica

Alex Coke

saxofoon, fluit

Joost Buis

trombone, lapsteel gitaar